היבטים משפטיים של ניהול סיכונים במשפחה
שלושה מוקדים מרכזיים עומדים בלב תוכנית הניהול העסקית משפחתית: אדם מול צוואתו, אדם מול משפחתו ואדם מול העסק שלו. בשלושת המוקדים הללו נדרש אדם להתייצב מול סיכונים עתידיים או קיימים אשר יש בהם להשפיע על חייו הן ברובד האישי-משפחתי והן ברובד העסקי.

קרא עוד >>

אודות

משרד עורכות דין שירי מלכה

משרד עו"ד שירי מלכה, עוסק בשתי מחלקות עיקריות:

מחלקה אחת המטפלת בכל האתגרים הקשורים במניעת, ניהול ויישוב סכסוכים במשפחה (בין בני"ז- גירושין, בין אחים- ירושות ועזבונות, בין הורים וילדים- אפוטרפוסות ילדים, אפוטרופסות מבוגרים).

מחלקה שניה המטפלת בכל האתגרים הקשורים בחברות בעלות אופי משפחתי, בעסקים משפחתיים, לרבות, בניית תקנונים חכמים, הקצאת מניות ניהול ושליטה, שילוב הילדים בעסקים המשפחתיים, ניהול העושר האישי והמשפחתי והעברתו מדור לדור.

אני ורכושי

הדרך החכמה ביותר להעביר רכוש מדור לדור לאחר פטירת אדם היא צוואה. צוואה - עסקה שאדם עושה על כל רכושו. באמצעות צוואה אדם יכול לחנך את ילדיו לדרך חייו ואמונתו, להשאיר מורשת, הנחיות ותנאים.

 

קרא עוד >

אני ומשפחתי

הורים רבים מבקשים להעניק לילדיהם מתנות או סיוע במהלך חייהם. הסכנות הטמונות בהענקות הללו הינן מגוונות. אולם ישנן דרכים משפטיות למנוע את המקרים הללו, כגון הסכמים שונים ויצירת נאמנויות.

 

קרא עוד >

אני והעסק שלי

שותפות היא תאגיד של כמה משפחות. בכדי להבטיח שהחברה תתפקד באופן אופטימלי יש להתאים את מסמכי ההתאגדות למכלול ההיבטים בחייו של כל שותף. הדרך לעשות זאת היא על-ידי עריכת מערך הסכמים וחוזים.

 

קרא עוד >

לייעוץ והכוונה ניתן ליצור קשר עם המשרד
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת